Mēs izgatavojam alumīnija kompozītmateriālu paneļus arhitektūrai, celtniecībai, zīmola veidošanai, izkārtnēm un transportēšanai.

Alubuild ir jaunākā un vismodernākā ražošanas līnija, lai izveidotu galaproduktu Buildbond, kas atbilst dažādām tirgus vajadzībām. Buildbond paneļi garantē gludumu, dažādu biezumu, faktūras, pārklājumus un krāsas un augstu izturību pret koroziju.

Alubuild ir pirmais Portugāles uzņēmums, kas ražo alumīnija kompozītmateriālu paneļus. Apstrādes servisa centrs, kā arī mūsdienīga laboratorija, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām labākai kvalitātes kontrolei. Tādā veidā Alubuild ir gatavs kļūt par jūsu alumīnija kompozītmateriālu piegādātāju dažādās nozarēs, piemēram, arhitektūrā, reklāmā, transportā, rūpniecībā vai citās.

Ēka

Alubuild atrodas Vila Verdē, Bragā, un tai ir jaunākā un pilnīgākā ražošanas līnija, lai izveidotu galaproduktu Buildbond, kas atbilst dažādām tirgus vajadzībām.

Kvalitāte

Buildbond paneļi garantē gludumu, dažādu svaru, faktūras, pārklājumus un krāsas un augstu izturību pret koroziju.

Ilgtspējība

Alubuild filozofija ir sniegt ieguldījumu ilgtspējīgā ekonomikā un nākotnē katru dienu. Buildbond paneļi ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem, izmantojot atjaunojamo enerģiju, un visas tā sastāvdaļas ir pilnībā pārstrādājamas.

Vai jums ir jauns projekts?

Runājiet ar mums